Heel-Nederlands Voetbaltoernooi

Eenmaal per jaar organiseren we het Heel-Nederlands Voetbal Toernooi (HNVT). Kringen uit Nederland en Vlaanderen en bevriende organisaties doen mee. Ieder jaar wordt er hard gestreden voor de fel begeerde wisselbeker.Het toernooi wordt afwisselend in Nederland en Vlaanderen georganiseerd. Naast het sportieve gedeelte is er een uitgebreide braai, muziek, een luchtkussen voor de kinderen en de winkel van Voorpost is uitgestald.

Hieronder zie je de eregalerij!

Jaar Winnaar Plaats Editie
2018 NL Erkenbrand Noord West-Brabant 23
2017 VL Nationalisten Hasselt Merksem 22
2016 NL Voorpost Rijnmond Omgeving Utrecht 21
2015 VL Jongerenactief Oostmalle 20
2014 NL Dietse Kameraden Omgeving Utrecht 19
2013 VL Voorpost Rijnmond Oostmalle 18
2012 NL N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief) Omgeving Utrecht 17
2011 VL N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief) Aalst 16
2010 NL Veenendaal (Voorpost Midland) Nieuwegein 15
2009 VL Veenendaal (Voorpost Midland) Wommelgem 14
2008 NL Dusnudelft Het Groene Hart 13
2007 VL Kielse Jongens Berlaar 12
2006 NL Delft Zuid-Holland 11
2005 VL Nationalistische Studentenvereniging (NSV) Lille 10
2004 NL Bollenstreek 9
2003 VL 8
2002 NL 7
2001 VL Berlaar 6
2000 NL Rood-Wit-Blauw Bilthoven 5
1999 VL Sassem Barbarians Berlaar 4
1998 NL Sassem Barbarians Bollenstreek 3
1997 VL Rood-Wit-Blauw 2
1996 NL 1

Heel-Nederlands Voetbaltoernooi (volledige uitslagen)

Datum Uitslagen Plaats Editie
23 juni 2018 1. Erkenbrand Noord 2. Nationalisten Hasselt 3. NSV! Antwerpen 4. Dietse Kameraden 5. Voorpost Antwerpen 6. Voorpost Rijnmond/West-Brabant West-Brabant 23
24 juni 2017 1. Hasselt 2. Divisie BB 3. De Patriotten 4. Voorpost Vlaanderen 5. Oud-Studenten 6. Voorpost Rijnmond/West-Brabant 7. Dietse Kameraden 8. NSV! Antwerpen Merksem 22
25 juni 2016 1. Voorpost Rijnmond 2. Voorpost Antwerpen 3. Dietse Kameraden Omgeving Utrecht 21
27 juni 2015 VL 1. Jongerenactief 2. NSV Antwerpen 3. Voorpost Rijnmond 4. Voorpost Antwerpen Oostmalle 20
5 juli 2014 NL 1. Dietse Kameraden 2. NSV Antwerpen 3. Voorpost Rijnmond 4. Voorpost Leuven Omgeving Utrecht 19
7 sep. 2013 VL 1. Voorpost Rijnmond 2. VBJ (Vlaams Belang Jongeren) 3. NSV (Nationalistische Studentenvereniging) 4. Voorpost Antwerpen Oostmalle 18
9 sep. 2012 NL 1. N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief) 2. Dietse Kameraden 3. Voorpost Rijnmond 4. VBJ (Vlaams Belang Jongeren) 5. Voorpost Midland 6. Voorpost Westland Omgeving Utrecht 17
2 juli 2011 VL 1. N-SA (Nieuw-Solidaristisch Alternatief) 2. KIOT (Kameraadschap Is Onze Troef) (Dietse Kameraden) 3. Voorpost Antwerpen 4. Voorpost Leuven 5. Voorpost Aalst 6. Radio Rapaille 7. VNJ Belsele 8. Voorpost Rijnmond 9. Voorpost Midland Aalst 16
3 juli 2010 NL 1. Veenendaal (Voorpost Midland) 2. Voorpost Midland 3. Voorpost Rijnmond 4. Dietse Kameraden 5. VNJ 6. Radio Rapaille 7. Voorpost Antwerpen Nieuwegein 15
4 juli 2009 VL 1. Veenendaal (Voorpost Midland) 2. Voorpost Rijnmond 2. Dusnudelft 4. NSV Nationaal 5. Rijssel 6. Voorpost Leuven 7. Voorpost Antwerpen 8. Dietse Kameraden 9. Voorpost Oost-Vlaanderen 10. Rijnbok Rebellen 11. Radio Rapaille Wommelgem 14
5 juli 2008 NL 1. Dusnudelft 2. Veenendaal 3. Voorpost Midland 4. Voorpost Vlaanderen 5. Voorpost Rijnmond 6. Rijnbok Reserves 7. Rijnbok Rebellen Het Groene Hart 13
7 juli 2007 VL 1. Kielse Jongens 2. NSV Nationaal 3. Dusnudelft 1 4. Voorpost Rijnmond 5. Dusnudelft 2 6. Schelderatten 7. NSV Antwerpen 8. Rijsel 9. Voorpost Antwerpen 10. Voorpost Midland 11. Voorpost Gent Berlaar 12
1 juli 2006 NL 1. Delft 2. Voorpost Midland 3. Rijnbok 4. Voorpost Vlaanderen 5. Voorpost Rijnmond 6. Bokkerijders Zuid-Holland 11
9 juli 2005 VL 1. NSV Nationaal (NSV) 2. NJSV 3. De Schalmei 4. Voorpost Vlaams-Brabant 5. Voorpost Haagland 6. Voorpost Midland 7. Delft 8. AVNJ 9. Jong Verzet Brabant 10. Rijnbok 11. Voorpost Antwerpen Lille 10
19 juni 2004 NL Bollenstreek 9
2003 VL 8
2002 NL 7
14 juli 2001 VL Berlaar 6
1 juli 2000 NL 1. Rood-Wit-Blauw 2. Vlaams Jongeren Mechelen 3. ? 4. ? 5. ? 6. gecombineerde Nederlands-Vlaamse damesploeg 7. Voorpost Kempenland Bilthoven 5
6 juli 1999 VL 1. Sassem Barbarians 2. Kielse Boys ?. aantal deelnemende ploegen ongekend ?. Vrouwenploeg (vier vrouwenploegen?) Berlaar 4
1998 NL 1. Sassem Barbarians ?. aantal deelnemende ploegen ongekend Bollenstreek 3
1997 VL 1. Rood-Wit-Blauw ?. aantal deelnemende ploegen ongekend 2
1996 NL 1